Zahajovačky v Ústí nad Orlicí

Ve středu 25.4.2018 se nejmladší členové našeho oddílu představili na Zahajovacích závodech mládeže v Ústí nad Orlicí.  Zároveň to byl okresní přebor v těchto disciplínách: běh na 60m, běh na 300m, hod míčkem a skok do dálky.

Do závodu bylo předem přihlášeno 23 dětí z našeho týmu a celkem bylo pořadateli avizováno cca 150 účastníků (přesné počty budeme vědět po zaslání výsledků pořadatelem). Na stadionu nás přivítalo slunečné, ale větrné počasí. Po společném rozběhání a rozcvičení se děti rozdělily do kategorií a za podpory trenérek Petry Kumpoštové, Jany Jirouškové a Markéty Pirklové se popraly o centimetry, metry a vteřiny….

IMG_20180425_143547

Organizace závodů byla vcelku dobře zvládnutá, a tak vše probíhalo bez větších komplikací a průtahů. Po 18 hodině bylo dobojováno a rozdávaly se diplomy. I naši malí závodníci několikrát vystoupili na vítězné stupínky. Děkujeme rodičům za spolupráci při dopravě dětí do Ústí a gratulujeme všem dětem za krásné výkony.

IMG_20180425_180157

Výsledky
Fotogalerie

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: