Hledáme mladé atletky a atlety

Do našeho atletického oddílu ISCAREX Junior tým hledáme pohybově nadané děti, které mají zájem aktivně sportovat a rozvíjet své pohybové dovednosti se zaměřením na jednotlivé atletické disciplíny. Pokud je vašemu dítku více než  7 let a rádo by pravidelně trénovalo a účastnilo se závodů, nebo atletických soutěží, ozvěte se nám na e-mail junior.iscarex@gmail.com, případně na telefon 724 213 134, nebo se přijďte podívat na některý z našich tréninků.

Nábor do atletické přípravky

Pro děti od 7 do 9 let (ročníky 09 – 11), které již zahájily povinnou školní docházku, pořádáme nábor, který se uskuteční 30. 9. 2018 od 17:30 hod. v prostorách sportovního areálu Gymnázia Česká Třebová.

Nábor proběhne hravou formou, kdy si naši trenéři s dětmi zahrají pohybové hry, zasoutěží v několika jednoduchých disciplínách a popovídají o tom, jak to v atletickém oddíle chodí.

Kdy: 30. 9. 2018 od 17:30 hod.
Kde: sportovní areál Gymnázia Česká Třebová
S sebou: chuť sportovat, pití, sportovní oblečení a obuv

Mladší a starší žactvo, dorost, junioři a juniorky

Kromě atletické přípravky velmi rádi přivítáme v našem oddíle i starší atletky a atlety ve věku od 10 do 18 let, kteří chtějí pravidelně trénovat pod vedením našich trenérů a účastnit se soutěží na okresní, krajské i republikové úrovni.

V případě zájmu nás kontaktujte ideálně e-mailem na junior.iscarex@gmail.com, nebo telefonicky na tel. číslo 724 213 134 (Aleš Stránský), případně nás navštivte na některém z našich pravidelných tréninků – informace o místě a času tréninků naleznete v sekci Tréninky (tréninková skupina č. 2 a 3).

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: