Pecka! Dva naši závodníci se probojovali na MČR do haly

Tvrdá dřina v zimě, dešti a hlavně na sněhu se vyplatila! Na letošním halovém Mistrovství České republiky, které se konalo 2. – 3. března v Ostravě jsme měli hned dva zástupce v běhu na 800m. V této disciplíně startuje pouze nejlepších 24 atletů z celé republiky dle zaběhnutých časů v hale. Rozběhy se konají v sobotu, vždy tři s postupovým klíčem první dva z každého běhu + dva nejrychlejší časy. Finále pak následuje vždy v neděli a startuje osm závodníků.

cof

Za holky se na start postavila Sára Serbousková, favoritka se čtvrtým nejlepším časem z tabulek. Roli favoritky potvrdila a svůj rozběh vyhrála s časem 2:21,48. Za kluky na svůj premiérový start na MČR nastoupil Kryštof Vetchý, který si celou zimu každým startem zlepšoval osobáky. Ve svém rozběhu vybojoval skvělé 4.místo, a s časem 2:15,77 byl opět na hraně osobáku. Kryštof jistě získal spoustu zkušeností a celkové 17. místo na MČR je mega úspěchem.

Jak už to tak bývá každý závod je jiný a nejinak tomu bylo v neděli při finále žákyň. Závod byl velmi rychle rozběhnutý, však posuďte sami: 200m za 31,11s, 400m za 64,65s. Tohle přímo vražedné tempo Sáře nevyhovovalo, bylo to příliš rychlé. I tak se Sára nevzdala a vybojovala fantastické 6.místo!

sdr

Oběma našim závodníkům gratulujeme, děkujeme za super výkony a těšíme se na jejich výkony v letní sezóně.

Výsledky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: