Tréninkový režim o prázdninách

Upozorňujeme, že pravidelné tréninky tak, jak probíhaly v průběhu školního roku, přes prázdniny nebudou. O tréninzích v novém školním roce všechny zavčas informujeme ke konci prázdnin.

Společné tréninky přes prázdniny v kalendáři akcí

Nicméně pro zájemce z 2. a 3. skupiny, kteří nechtějí zahálet a chtějí trénovat společně, budou ve vybrané dny k dispozici trenéři 3. tr. skupiny (Adéla, Aleš, Honza).

Tréninky budou probíhat většinou na atletickém stadionu (pokud neuvedeme jinak), o termínu a přesném času tréninků děti včas (cca týden předem) informujeme přes kalendář akcí zde na webu, nebo Facebookovou stránku (jen 3. skupina). Prozatím počítáme s tréninky především v úterky a čtvrtky v podvečerních hodinách.

První trénink je již naplánovaný na 2. 7. 2019, informace najdete v kalendáři.

Orientační tréninkový plán

Současně jsme všem atletkám a atletům ze 3. skupiny zaslali tréninkový plán, podle kterého mohou přes prázdniny trénovat individuálně – a to jak doma v České Třebové, tak i na dovolených (není nutné trénovat výhradně na atletickém stadionu).

Pokud někomu plán nedorazil, na vyžádání jej zašleme, to platí i pro přápadné zájemce o plán z 2. skupiny. Upozorňujeme, že plán je „běžecký“, zaměřený  především na zlepšení obecné vytrvalosti a fyzické kondice. Speciální přípravu na závody, a s tím související úpravu tréninkového plánu, konzultujeme individuálně.

Pokud by měl někdo zájem přes prázdniny trénovat technické disciplíny (výška, dálka, vrh, hod atd.), obraťe se na nás, domluvíme se individuálně.

Přes prázdniny se stále závodí

Nezapomeňte, že se závodí i přes prázdniny. Sledujte termínovku na webu ČASu a pokud vás nějaký závod či mítink zaujme, dejte nám vědět. Bude-li to v naší moci, rádi s vámi na nějaký míting vyrazíme.

Po prázdninách pak proběhne Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (20. – 22. 09. 2019, Kolín), takže chce-li se někdo MČR zúčastnit, je nutné zaběhnout odpovídající nominační časy, nebo splnit nominační kritéria technických disciplín.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: