Šest krajských medailí pro AK Iscarex

V neděli 21. 6. 2020 hostily Svitavy krajský přebor jednotlivců mladšího a staršího žactva. Byla to další možnost, jak otestovat formu po relativně dlouhé závodní pauze.  Dle podaných výkonů můžeme konstatovat, že se s nucenou absencí společných tréninků většina našich závodníků vyrovnala skvěle. Celkem jsme se těšili ze šesti medailí.

Zlatou medaili, a titul krajské přebornice, vybojovala na trati 800m Rozálie Vetchá. Stříbro si ze stejné disciplíny odváželi Andrea Kumpoštová a Matěj Štantejský, který si zároveň zaběhl osobní rekord, jenž nyní činí 2:12.68. Další medailisté vyvstali v běhu na 300m. Druhá místa získali Johanka Borková a Maxim Hanik, pro třetí si doběhla Štěpánka Petrová. Nevyhnula se nám ani nepopulární čtvrtá místa. Jedno obsadila ve skoku vysokém v osobním rekordu 138 cm Johanka Borková a další štafeta mladších žákyň na 4x 60m ve složení Königová – Vetchá – Petrová – Borková. 

K vidění bylo i mnoho osobních zlepšení. Těší nás závodní nasazení a výkony nováčků i odvaha a chuť nastoupit v technických disciplínách, které naši borci trénují teprve krátce. Za zmínku jistě stojí výkon Eleny Marie Preislerové v hodu oštěpem, které činí 21,16 m a je jen pár centimetrů za jejím osobním maximem.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu i našeho města a rodičům za podporu a servis.

Kompletní ýsledky mladšího žactva & výsledky staršího žactva.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: