Přidej se k nám! 4. 9. 2020 pořádáme nábor…

Pro všechny nadšené sportovce, kteří chtějí rozvíjet své pohybové dovednosti, případně začít pravidelně trénovat některou z atletických disciplín, pořádáme nábor do našeho atletického klubu. Chcete-li poznat nové kamarády, začít s nimi pravidelně trénovat a užít si tak zábavu na trénincích a závodech, zapište si do kalendáře pátek 4. 9. 2020 (od 17:00 hod.). Na českotřebovském atletickém stadionu na Skalce proběhne nábor pro všechny věkové kategorie.

Atletika, královna všech sportů

Atletika patří k základním stavebním kamenům většiny sportovních odvětví. Je proto také právem označována jako „královna všech sportů“, neboť je všestranná, náročná a její trénink nejde ošidit. Zároveň díky její rozmanitosti si „svou“ disciplínu najde téměř každý.

Pokud máš i ty zájem začít s atletikou a všestranně rozvíjet své pohybové dovednosti, případně získat rychlost a vytrvalost jako základ do jiného sportu, zastav se na za námi v pátek 4. 9. 2020 od 17:00 hod. na městském atletickém stadionu v České Třebové na nábor do našeho klubu.

Nábor bude trvat jednu hodinu, během které si vyzkoušíš, jak vypadá atletický trénink a jestli je pro tebe atletika a náš klub „to pravé ořechové“. K dispozici ti budou zkušení trenéři a trenérky klubu, se kterými se můžeš poradit či pobavit o tom, co tě k atletice zajímá.

Nábor do AK Iscarex Česká Třebová

Kdy?
V pátek 4. 9. 2020.

Kde?
Na městském atletickém stadionu na Skalce.

V kolik hodin?
Začátek „náboru“ bude v 17:00 hod. a trvat bude cca jednu hodinu.

Kdo?
Kdokoliv. A to doslova. Budeme rádi, když se k nám přidají jak školáci 1. a 2. stupně, tak i mládež nebo dospělí. Začít s atletikou lze v každém věku.

  • Atletická mini-přípravka: ročníky 2014 – 2013.
  • Atletická přípravka: ročníky 2012 – 2010.
  • Žákovské kategorie: ročníky 2009 – 2006.
  • Dorost, Junioři a dospělí: ročníky 2005 a starší.

Co s sebou?
Sportovní oblečení a obuv (na dráhu), pití.

Máte dotazy?
Máte-li k náboru jakékoliv dotazy, obracejte se na naši trenérku Markétu Pirklovou, ideálně na tel. +420 739 684 213. Případně e-mailem na junior.iscarex@gmail.com.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: