[AKTUALIZACE] Omezujeme/rušíme společné tréninky

Na základě Vládou České republiky zavedených ochranných opatření pro snížení rizika koronavirové nákazy, které jsou platné od čtvrtka 22. 10. 2020, omezujeme všechny společné tréninky AK ISCAREX. Omezení platí pro všechny tréninkové skupiny a to do odvolání.

Opatření platná od 22. 10. 2020

Od čtvrtka 22. 10. 2020 do odvolání platí omezení společných tréninků pro všechny tréninkové skupiny. Individuální tréninky si děti/atleti ve skupinách č. 2 a č. 3 odtrénují samostatně podle tréninkových plánů a pokynů trenérů jednotlivých tr. skupin. Trenéři budou s dětmi a atlety tréninkové pokyny komunikovat/konzultovat prostřednictvím e-mailu, případně přes zavedené komunikačními kanály.

V případě dalších změn v tréninkovém režimu budeme informovat zde na webu nebo e-mailem.


Opatření platná od 14. 10. 2020

Na základě Vládou České republiky zavedených ochranných opatření pro snížení rizika koronavirové nákazy, které jsou platné od úterní půlnoci, jsme se s trenéry rozhodli omezit, respektive zrušit společné tréninky AK ISCAREX. A to ode dneška, tzn. od středy 14. 10. 2020, po dobu cca tří týdnů (do 2. 11. 2020), případně do odvolání.

Níže uvedené informace budou trenéři jednotlivých tréninkových skupin komunikovat s rodiči prostřednictvím e-mailu, to samé platí pro případné změny, které mohou nastat v souvislosti s vývojem epidemiologické situace nebo zpřísněním/rozvolněním vládních ochranných opatření.

Mini přípravka, přípravka a druhá tréninková skupina

Společné tréninky nulté, první a druhé tréninkové skupiny jsou zcela zrušené. Pro více informací sledujte e-mailovou komunikaci trenérek, nebo se obraťte přímo na některou z nich.

Třetí tréninková skupina

Společné tréninky třetí tréninkové skupiny budou nadále probíhat, ale pouze v omezeném rozsahu, který je v souladu s ochrannými nařízeními Vlády ČR. Scházet se budeme standardně dle rozpisu tréninků, ale pouze v omezeném počtu pět atletů + trenér. Více informací přímo u trenérů třetí tr. skupiny.

Komentáře nejsou povoleny.

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: