Nový klubový web, konec týmového

Začátkem března 2021 jsme spustili zbrusu nový klubový web, který najdete na webové adrese www.akiscarex.cz. Tento web se nyní stane hlavním komunikačním kanálem AK ISCAREX Česká Třebová. Pravidelně na něm budeme informovat o dění v klubu, pořádaných akcích, nebo podávat reporty ze závodů, kterých se účastní naši atleti.

Současně nový web kompletně nahradí webové stránky našeho mládežnického Junior týmu, které na konci roku 2021 zrušíme. Na webu www.akiscarex.cz bude Junior týmu věnovaná jedna celá sekce, takže o žádné důležité informace nepřijdete.

Kromě Junior týmu najdete na novém webu také informace o Běhu Javorkou, Běhu na Kozlovský kopec nebo Běhu na Peklák, který bude tento rok hostit Mistrovství České republiky v běhu do vrchu (stylem nahoru a dolů) a současně i kvalifikaci na Mistrovství Evropy v běhu do vrchu (taktéž stylem nahoru a dolů).

Dále se z webu dozvíte klíčové informace o klubu AK ISCAREX Česká Třebová – např. jeho stručnou historii, jak se stát členem, jakých úspěchů dosáhli atleti klubu, nebo kdo aktuálně aktivně závodí v klubových barvách, případně kdo trénuje klubovou mládež.

www.akiscarex.cz | www.atletikact.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: