Tým

Kdo jsme?

Atletický klub ISCAREX, pracovně si říkáme ISCAREX Junior tým, a zaměřujeme se na všestrannou atletickou přípravu mladých sportovců a atletů, specializovaný trénink jednotlivých atletických disciplín (technické disciplíny – vrhy, hody, skok daleký, sprinty, běhy na dráze, přes překážky atd.) a běhy mimo dráhu (krosové běhy a běhy do vrchu).

Více o historii týmu najdete v části O týmu.

Jak se stát členem?

Jednoduše. Navštivte nás na některém z našich tréninků (viz níže), nebo zavolte na tel.: +420 724 213 134 a domluvte se, na jaký trénink přijít.

Na tréninku si naši trenéři v rychlosti prověří, jak na tom je pohybově vaše ratolest a pokud shledají, že k nám zapadne bez jakýchkoliv problémů, v rámci tzv. zkušební doby (dva měsíce) si vaše dítě může zadarmo vyzkoušet, jak to u nás funguje.

Po dvou měsících je pak potřeba zaplatit členský poplatek 1 000 – 1 500 ,- Kč/rok, po kterém se dítě stane členem ISCAREX Junior týmu se všemi výhodami, které k tomu patří.

O členství se více dočtete na stránce Členství.

Kdy a kde trénujeme?

Trénujeme dva až čtyřikrát týdně, aktuálně v úterý, středu, pátek a v neděli. V letních měsících využíváme atletický stadion Na Skalce nebo areál pilinové dráhy Na Horách. V zimních měsících jsou tréninky stále na atletickém stadionu nebo v nové sportovní hale na Skalce.

Přesný rozpis tréninků i s časy najdete zde.

Kdo atlety trénuje?

Osm odborně vyškolených trenérů, kteří prošli školením České atletického svazu (ČAS), dále se vzdělávají a aktivně věnují atletice, běhům mimo dráhu nebo sportu obecně.

Pro kompletní složení trenérského týmu pokračujte na stránku Trenéři.

Kdo u nás trénuje a závodí?

Mladé atletky, atleti, běžkyně a běžci od 7 do 18 let, většinou z České Třebové a blízkého okolí. Není však výjimkou, že u nás trénují i děti z okolních měst – Lanškroun, Ústí nad Orlicí atd.

Pro více informací o našich atletech mrkněte sem.

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: