Členství

V atletickém oddílu ISCAREX Junior tým rádi přivítáme především děti a mládež ve věku 7 – 18 let (případně i starší), kteří mají zájem rozvíjet své pohybové dovednosti, získat základy atletiky, závodit v běhu na dráze i mimo dráhu, nebo se účastnit atletických soutěžích jednotlivců a družstev na regionální i republikové úrovni. Členem se tedy může stát takřka každý, důležitým předpokladem jsou pohybové dovednosti a chuť poctivě trénovat.

Jak se stát členem Junior týmu?

O vašem zájmu nám napište na junior.iscarex@gmail.com, případně zavolejte na tel. +420 724 213 134. Následně společně probereme podrobnosti a na některém z tréninků otestujeme pohybové dovednosti vaší ratolesti.

Členský poplatek

Členský poplatek v Junior týmu je stanoven na 1 000,- Kč/rok s tím, že poplatek je hrazen až po tzv. „zkušební době“, která trvá dva měsíce (pouze pro nové členy). V rámci této doby se děti seznámí s tréniky a trenéři prověří jejich pohybové dovednosti.  Z členského příspěvku hradíme především pronájem tělocvičny, jednotné dresy a oblečení, materiální zabezpečení pro přípravu, část nákladů na soustředění apod.

Členské příspěvky se hradí elektronicky, bankovním převodem na účet klubu. Detailní informace o detailech platby (datum úhrady, variabilní symbol apod.) jsou rozesílány s předstihem emailem.

Tréninky

Tréninky jsou 3x týdně a trvají 1,5 hod. (více v sekci Tréninky) s tím, že jejich doba a místo konání se mění dle podmínek, neboť tréniky probíhají především venku. V létě trénujeme pouze venku a tréninky jsou delší (1,5 hod.), v zimě pak jednou týdně využíváme zázemí sportovní haly na Skalce a venkovní tréninky jsou zkráceny na 1 hod.

Soutěže a závody

Atletický oddíl ISCAREX Junior tým je součástí Českotřebovského běžeckého klubu ISCAREX (více o Českotřebovském běžeckém klubu a Junior týmu v sekci O týmu), který je členem Českého atletického svazu (ČAS, www.atletika.cz). Závodníci a mladí atleti mají po zaplacení členského příspěvku a následné registraci v rámci ČAS možnost startovat na všech oficiálních mistrovských soutěžích v atletice na dráze, v krosu a v běhu do vrchu.

WordPress.com.

Nahoru ↑