Tréninky

V roce 2019/2020 se scházíme 2 – 5x týdně (podle tréninkových skupin), a to většinou na městském atletickém stadionu Na Skalce, nebo na pilinové dráze v areálu Na Horách. V zimních měsících trénujeme také ve sportovní hale Skalka.

Informace o místech a časech konáních pravidelně aktualizujeme a měníme podle typu přípravy, nebo ročního období – v letních měsících trénujeme déle a více, vyrážíme i do terénu. V zimním období tréninky zkracujeme, neboť počasí a světelné podmínky tréninkům nepřejí. Jednou týdně, vždy v neděli, se scházíme v tělocvičně ve sportovní hale Skalka, kde nejsme limitovaní povětrnostními podmínkami.

Tréninkové dny a místa

Od 1. 7. do 31. 8. 2020 trénujeme v prázdninovém režimu viz níže, nebo informace v „Aktualitách„. Případné změny včas oznámíme jak dětem, tak i rodičům prostřednictvím emailu/sms. K běžnému tréninkovému režimu se vrátíme opět od září.

O výjimkách (např. zrušení tréninku, změna místa nebo času atd.) informujeme s předstihem, a to buď prostřednictvím webu, e-mailu, nebo předem na tréninku.

1. tréninková skupina (atletická přípravka)

Trenérky: Markéta Pirklová, Jana Jiroušková

Atleti (ročníky 2012 – 2009): Adamská, Blažková, Broulíková A., Broulíková A., Brusenbauch, Dejdarová, Hejl, Horáková, Chrásková, Kouba, Kubátová A., Kubátová A. Macková, Marešová, Maříková E., Maříková Š., Mihalovič, Petrová, Pirkl, Provazníková, Simonová, Svatá, Vágner, Válková

Tréninky přes prázdniny jsou dobrovolné a za velmi nepříznivého počasí se konat nebudou.


2. tréninková skupina

Trenérky: Petra Kumpoštová, Pavla Horáčková

Atleti (ročníky 2008 – 2007): Bezděk, Broulíková A., Borková, Čejková, Dušková, Hanik A., Hanik M., Hrušková, Koubová, Königová, Kumpošt, Lánová, Petrová, Preislerová A., Preislerová E., Rybička, Řehák, Stolínová

Tréninky přes prázdniny jsou dobrovolné a za velmi nepříznivého počasí se konat nebudou.


3. tréninková skupina

Trenéři: Adéla Stránská, Aleš Stránský, Jan Vetchý

Atleti (ročníky 2006 – starší): Bureš, Dvořáková, Hejlová, Kumpoštová, Očenáš, Salivarová, Serbousková, Šimůnek, Štantejský, Vetchá, Vetchý,  Zahálková

Tréninky přes prázdniny budou probíhat podle tréninkového plánu, který bude dětem a rodičům zaslán e-mailem. Společné tréninky na atletickém stadionu budou v plánu označeny, stejně tak časy tréninků.

WordPress.com.

Nahoru ↑