Tréninky

V roce 2018/2019 se scházíme 3x – 4x týdně, a to většinou na městském atletickém stadionu na Skalce nebo na pilinové dráze v areálu Na Horách. V zimních měsících trénujeme ve sportovní hale na Skalce.

Informace o místech a časech konáních pravidelně aktualizujeme (viz níže) a měníme podle ročního období – v letních měsících trénujeme déle a více, vyrážíme i do terénu. V zimním období tréninky zkracujeme, neboť počasí a světelné podmínky tréninkům nepřejí, jednou týdně, vždy v neděli, se pak scházíme v tělocvičně ve sportovní hale na Skalce, kde nejsme limitovaní počasím.

Tréninkové dny a místa dle tréninkových skupin (platné od 1. 4. 2019)

O výjimkách (např. zrušení tréninku, změna místa nebo času atd.) informujeme děti i rodiče s předstihem, a to buď prostřednictvím e-mailu, nebo předem na tréninku.

1. tréninková skupina

Trenérky: Markéta Pirklová, Jana Jiroušková

Atleti: Blažková, Brusenbauch, Dejdarová, Demlová, Hanik A., Chrásková, Koubová, Kouba, Kubátová, Macková, Petrová K., Pirkl, Preislerová A., Simonová, Vágner, Vejdová, Zářecký, Zelinková


2. tréninková skupina

Trenérky: Petra Kumpoštová, Pavla Horáčková

Atleti: Borková, Broulíková, Brusenbauchová, Čejková, Černý, Denárová, Hanik M., Hrušková, Königová, Kumpošt, Lánová, Petrová Š., Preislerová E., Rybička, Řehák, Salivarová, Vetchá


3. tréninková skupina

Trenéři: Adéla Stránská, Aleš Stránský, Jan Vetchý

Atleti: Bureš, Dvořáková, Hejlová, König, Kumpoštová, Serbousková, Šimek, Šimůnek, Štantejský, Vetchý,  Zahálková

 

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d bloggers like this: